Kai Shun Classic Nóż Do Plastrowania 23 cm
CENA: 799,00 zł
W TYM VAT
Kod produktu:DM-0704
Wysyłkaok. 2 dni
Status: Dostępny
Dostępność:
Kolor rękojeści:
Glachi.pl Glachi.pl Ilość:
Darmowa dostawa 21-dniowe prawo zwrotu Proste formy płatności Odbiór osobisty w Warszawie Zamówienia telefoniczne: 22 535 3325
Proste formy płatności:
PayU/Płatność przy odbiorze/Przelew tradycyjny/PayPal/mBank Raty
Opis produktu:

Kai Shun Classic Nóż Do Plastrowania 23 cm :

  • długość ostrza 23 cm
  • stal -  zawartość węgla 1.0%, zawartość kobaltu 1.5%
  • twardość stali 61 ± 1 HRC
  • Rękojeść - drewno Pakka

 

Nóż do plastrowania Kai Shun Classic idealnie nadaje się do krojenia większych kawałków mięsa, szynki, owoców i warzyw .

Seria Shun jest jedną z najbardziej wszechstronnych serii Kai wykonanych ze stali damascenśkiej, dlatego ceniona jest przez najlepszych specjalistów, a także kucharzy amatorów. Noże Shun powstają w unikalnej technologii łączenia i ostrzenia 32 warstw stali o różnej twardości i elastyczności, zachowują najlepsze cechy stali czyli ostrość, twardość i trwałość. Rdzeń ostrza wykonany jest ze stali VG MAX 10,32 dzięki czemu twardość ostrza wynosi 61 ± 1 HRC .

Noże KAI używane są przez najbardziej wymagających szefów kuchni i pasjonatów gotowania. Przez lata zachowują najlepsze cechy stali czyli ostrość, twardość i trwałość. Ostrza każdego z noży wykonane są z bardzo twardej stali z domieszką węgla i kobaltu.

Produkty Kai mają status najlepszych produktów w Japonii, a także na całym świecie i cieszą się wielkim uznaniem. Założona w 1908 r w Seiki firma Kai ma już ponad 100 lat, co wiąże się z doświadczeniem w produkcji oraz wypracowaną przez lata perfekcją i tradycją.